Tarihçe

Yener Pamuk Tekstil San.Tic.Ltd.Şti. 1995 yılında Gaziantep Başpınar Organize Sanayi Bölgesinde 6.150 kapalı m2, 2.906 m2 açık alana kurulu aylık 450 ton kapasiteli geri dönüşüm ve 400 ton kapasiteli open-end iplik tesisidir.

Firmamız 17 yıllık tecrübe Çevre ve Şehircilik Bakanlığının lisanslı iznine tabi olarak, Türkiye'nin çeşitli illerindeki iplik tesislerinden tedarik edilen tekstil atıklarını üretim faaliyetinde ana hammadde olarak kullanıp, gerekli makine ve ekipmanlarla geri dönüşüme tabi tutarak nihai ürün olan üstübü açması elyaf (fiber pulling) üretmektedir.

Elde edilen ürün iplik, hidrofil pamuk ve dolgu maddesi olarak yine üretim faaliyetinde kullanılmak üzere %10 yurtiçi ve %90 yurtdışındaki pazarlara gelen talepler doğrultusunda arz edilmektedir. Bu şekilde üretim döngüsüne katılan atıklar ülke ekonomisine kazandırılmaktadır.

Şirketimiz, 100 kişiye varan istihdamı ,17 yıllık tecrübesi ve bilgisi sayesinde her yıl yükselen bir grafikle artan üretim ve ciro rakamlarıyla özellikle Avrupa ihracat pazarında kalitesini ve güvenini kanıtlamış ve büyüme odaklı hedeflerle ilerlemektedir.

Kendimize olan güvenimiz ve üretim kalitemiz ile iç ve dış piyasalarda kendini kanıtlamış bir firmayız. Firmamız, bu güven, kalite ve hedeflerle 2012 yılında kendi üretimimiz olan üstübü açması elyaf ve dışardan tedarik edilen pamukla aylık 300 ton kapasiteli Open-end sistemiyle rejenere iplik üretim tesisi kurmuştur.

Aynı kararlılık ve istikrarla iplik tesisimizle , kendimize olan güven ve üretimimizin kalitesi ile bu sektörde de var olduğumuzu vurguluyoruz.

YÖNETİM KURULU BAŞKANI
ALİ YENER

Numune Talep Formu

X KAPAT
Adınız ve Soyadınız Ülke/Şehir
Şirket Adı Telefon
Göreviniz Faks
Adres Şirket Faaliyet Alanı

Açma Ürünler

İplik Ürünler


Açıklamalar
  ... GÖNDER

Gizlilik Politikası

X
  • Kullanıcıdan hangi kişisel bilgilerin toplandığı : İletişim formu, İK formu ve e-bülten, kullanıcılarımızdan adres, telefon, mail adresi v.b bilgileri gibi tüm iletişim bilgileri dahil istenebilimektedir.
  • Kullanıcı bilgileri üçüncü kişiler ile kesinlikle paylaşılmaz.
  • Web Sitemiz'e girilen bilgilerin güvenliği açısından firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Müşterilerimizin Web Sitemiz'e girmiş olduğu bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterilerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım kısıtlanmıştır.
  • YENER TEKSTİL, sözkonusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.

Kullanım Şartları

X

Bu siteyi ziyaret ederek, kullanıcı olarak, site kullanım şartlarını ve site gizlilik bildirimini kabul etmiş olursunuz. Aksi takdirde erişimi/ziyaretinizi sonlandırınız.

YENER TEKSTİL, sitedeki tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz olması için çabalayacaktır, fakat tüm bilginin doğruluğunu ve yazım hatası olmadığını garanti etmez. Sitede ve sunulan bilgilerde, teknik veya yazım hatasından kaynaklı hatalar olabilir. Sitenin tüm içeriği genel bilgi vermek amaçlıdır ve bilgi verilmeksizin herhangi bir zamanda değiştirilebilir.