İnsan Kaynakları Politikası

Çalışanlarımızın kendilerini geliştirmeleri ve potansitellerini ortaya koyabilmeleri için gerekli zemini kurum içerisinde hazırlayarak, tamamıyla müşteri memnuniyeti odaklı iş arkadaşlarımızla sizlere hizmet ederiz. Kendilerinin özgüveni yüksek, paylaşımcı, sorumluluk sahibi, yeniliklere açık, ekip çalışmasına inanan, empati yapabilen, saygılı, gayretli ve disiplinli olmaları gerekliliğine inanıyoruz.

Dolayısıyla, doğru ve pozitif enerjilerini üretimimize maksimum seviyede yansıtarak aralarındaki rekabet ortamının başarıya dönüşmesini sağlıyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyet düzeyini arttırmak için kenetlenmiş, çalışanlarına adil davranan, değer veren, başarılarını paylaşan, fırsatlar ortaya koyan ve destek olan bir üretici firma prensibiyle iyi yetişmiş ekip arkadaşlarımızla beraber azimle, yeniliklere açık olabilmek adına gereken olanakların sağlanmasıyla ticari başarıyı getirdiğine inanıyoruz.

Numune Talep Formu

X KAPAT
Adınız ve Soyadınız Ülke/Şehir
Şirket Adı Telefon
Göreviniz Faks
Adres Şirket Faaliyet Alanı

Açma Ürünler

İplik Ürünler


Açıklamalar
  ... GÖNDER

Gizlilik Politikası

X
  • Kullanıcıdan hangi kişisel bilgilerin toplandığı : İletişim formu, İK formu ve e-bülten, kullanıcılarımızdan adres, telefon, mail adresi v.b bilgileri gibi tüm iletişim bilgileri dahil istenebilimektedir.
  • Kullanıcı bilgileri üçüncü kişiler ile kesinlikle paylaşılmaz.
  • Web Sitemiz'e girilen bilgilerin güvenliği açısından firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Müşterilerimizin Web Sitemiz'e girmiş olduğu bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterilerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım kısıtlanmıştır.
  • YENER TEKSTİL, sözkonusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.

Kullanım Şartları

X

Bu siteyi ziyaret ederek, kullanıcı olarak, site kullanım şartlarını ve site gizlilik bildirimini kabul etmiş olursunuz. Aksi takdirde erişimi/ziyaretinizi sonlandırınız.

YENER TEKSTİL, sitedeki tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz olması için çabalayacaktır, fakat tüm bilginin doğruluğunu ve yazım hatası olmadığını garanti etmez. Sitede ve sunulan bilgilerde, teknik veya yazım hatasından kaynaklı hatalar olabilir. Sitenin tüm içeriği genel bilgi vermek amaçlıdır ve bilgi verilmeksizin herhangi bir zamanda değiştirilebilir.